Zapraszamy na obóz zimowy
Zapraszamy na Zimowy Obóz KMKK 2026, który odbędzie się w dniach 02-07 lutego 2026 r. w Domu Wczasów Dziecięcych „Gołoborze” w Rudkach k/Nowej Słupi.
Obóz przeznaczony jest dla dzieci (od 8. roku życia; udział dzieci poniżej 8. roku życia wyłącznie z opiekunem), młodzieży i dorosłych. W programie zajęcia dla – najmłodszych i dorosłych – członków klubu, którzy chcą rozwijać swoje Karate Kyokushin, a także dla tych, którzy nie trenują karate, ale chcieliby wrócić z ferii bardziej wysportowani.
W cenie obozu zawiera się m.in: przejazd autokarem, zakwaterowanie w pokojach 2-5 osobowych, wyżywienie (3 posiłki dziennie), zajęcia sportowe, udział w turnieju, pamiątkowy gadżet, opieka instruktorów i wychowawców, ubezpieczenie NNW dla dzieci.
W programie przewidziano m.in.:
- 2-3 treningi dziennie
- gry i zabawy ruchowe
- turniej karate
- wycieczkę pieszą
- dyskoteki i karaoke
- spotkania integracyjne
Koszt obozu wynosi 2100 zł.
Liczba miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy zbieramy do 10 grudnia 2025 r.
Obóz dla dzieci organizowany jest przez Klub Mistrzostwa Karate Kyokushinkai, dokumenty dla uczestników dostępne są TUTAJ. Warunkiem skutecznego zapisu jest dostarczenie do 10 grudnia kompletnych, poprawnie wypełnionych dokumentów. Wpłaty za obóz należy dokonać w grudniu 2025.
Obóz dla dorosłych organizowany jest przez KMKK Sp. z o.o., we współpracy z Klubem Mistrzostwa Karate Kyokushinkai. Dokumenty dla dorosłych uczestników dostępne są TUTAJ. Warunkiem skutecznego zapisu jest dostarczenie do 10 grudnia kompletnych, poprawnie wypełnionych dokumentów.
W przypadku dokumentów dotyczących niepełnoletnich uczestników obozu, konieczne jest podpisanie ich przez WSZYSTKICH opiekunów prawnych dziecka. Jeśli chodzi o szczepienia, konieczne jest wpisanie roku podania danych szczepionek. Inną opcją jest skserowanie z książeczki zdrowia dziecka karty szczepień i załączenie jej do dokumentacji. W przypadku przyjmowania przez dziecko leków, konieczne jest podanie nazwy leku i dokładnej informacji nt. dawkowania (np. NAZWA LEKU, 200 mg, 1 tabletka dziennie - rano po śniadaniu).
Osoby zainteresowane udziałem proszone są o kontakt z sensei Grześkiem lub sensei Kubą.
Zapraszamy!

